추천 이미지 갤러리
This app allows you to sell your products by any Unit. Like meter, kilogram, liter, lb, oz, etc.
Essential for greengrocers, grocery stores, butchers, parquet floors & much more. No need to generate all the variations, our app does it for you. You can now sell products with decimal quantity! It is mandatory when you sell fruits, vegetables, meats, drinks, or even cut-to-size fabrics. Everything is automated. You can link and unlink products with just one click. HUGE TIME-SAVING! Let's say you want to link some products with these parameters: * Unit: g * Price: 30 *
- Customers will be able to buy according to their needs.
- Unit Price is displayed on product and collection pages for a better experience
- Everything is automated. You can link and unlink products in one click.
- 하이라이트
- Shopify 관리자에서 바로 사용 가능
- 최신 테마와 작동
언어
영어
이 앱은 한국어로 번역되지 않았습니다
요금제
Free Plan
무료
- 5 linked products
- Bulk Edit & Link
- Price & Discounts
- Stock Handling
- Unit price on Product / Collection page
Pro Plan
$24.99 /월
- Unlimited linked products
- Bulk Edit & Link
- Price & Discounts
- Stock Handling
- Unit price on Product / Collection page
모든 비용은 USD(으)로 청구됩니다. 반복 요금 및 사용 기반 요금은 30일마다 청구됩니다.
리뷰 (5)
We use this app to price malted barley by the kilo and its the only app we've found that gives us the functionality we need. We had a few compatibility issues but after contacting support it was fixed super fast with good prompt communication.
Amazing app, it does the job beautifully
I sell fabric and this app helps me sell fractions of a unit. Something that is completely necessary in my field. Other alternatives are either less intuitive or much more expensive. As a beginner SPEAZ support has also been invaluable.
지원
앱 지원은 SPEAZ에서 제공합니다.
이 앱과 비슷한 더 많은 앱 보기
성능, 디자인, 통합 면에서 모두 최고 수준을 자랑합니다. 새 창에서 열기 자세히 알아보기
성능, 디자인, 통합 면에서 모두 최고 수준을 자랑합니다. 새 창에서 열기 자세히 알아보기
성능, 디자인, 통합 면에서 모두 최고 수준을 자랑합니다. 새 창에서 열기 자세히 알아보기