IzyUnit: Price Per Unit

IzyUnit: Price Per Unit

提供免费套餐
评分(5.0)
评论
开发人员

亮点

专为满足您的业务需求而打造
  • 可直接在 Shopify 后台使用
  • 适用于最新模板

关于此应用

推出日期

2021年1月8日

语言

英语

这款应用未翻译成简体中文

This app allows you to sell your products by any Unit. Like meter, kilogram, liter, lb, oz, etc.

Essential for greengrocers, grocery stores, butchers, parquet floors & much more. No need to generate all the variations, our app does it for you. You can now sell products with decimal quantity! It is mandatory when you sell fruits, vegetables, meats, drinks, or even cut-to-size fabrics. Everything is automated. You can link and unlink products with just one click. HUGE TIME-SAVING! Let's say you want to link some products with these parameters: * Unit: g * Price: 30 *

Essential for greengrocers, grocery stores, butchers, parquet floors & much more. No need to generate all the variations, our app does it for you. You can now sell products with decimal quantity! It is mandatory when you sell fruits, vegetables, meats, drinks, or even cut-to-size fabrics. Everything is automated. You can link and unlink products with just one click. HUGE TIME-SAVING! Let's say you want to link some products with these parameters: * Unit: g * Price: 30 * 更多
  • Customers will be able to buy according to their needs.
  • Unit Price is displayed on product and collection pages for a better experience
  • Everything is automated. You can link and unlink products in one click.

包含未翻译的文本

显示译文

定价

Free Plan

免费

  • 5 linked products
  • Bulk Edit & Link
  • Price & Discounts automatically calculated
  • Stock Handling
  • Unit price on Product / Collection page

Pro Plan

$24.99/月

  • Unlimited linked products
  • Bulk edit & link
  • Price & Discounts automatically calculated
  • Stock Handling
  • Unit price on Product / Collection page

Free Plan

免费

  • 5 linked products
  • Bulk Edit & Link
  • Price & Discounts automatically calculated
  • Stock Handling
  • Unit price on Product / Collection page

Pro Plan

$24.99/月

  • Unlimited linked products
  • Bulk edit & link
  • Price & Discounts automatically calculated
  • Stock Handling
  • Unit price on Product / Collection page

包含未翻译的文本

显示译文

所有费用均以USD结算。 定期费用和基于使用情况的费用每 30 天收取一次。

4 条评论

整体评分
5
每个评分等级的数量
  • 100% 的评分是 5 星
  • 0% 的评分是 4 星
  • 0% 的评分是 3 星
  • 0% 的评分是 2 星
  • 0% 的评分是 1 星
2021年5月31日

I use this app, I had some issues with my theme. The support was very quick and good. They solve every problem. The app is easy to use and it save a lot of time when you have product solds by weight for example.

Speckneck.nl
荷兰
大约1年 人在使用应用
2022年10月26日

I sell fabric and this app helps me sell fractions of a unit. Something that is completely necessary in my field. Other alternatives are either less intuitive or much more expensive. As a beginner SPEAZ support has also been invaluable.

Gårda Textil
瑞典
9个月 人在使用应用
2021年4月29日

I initially had some queries about small issues, but the IzyUnit team immediately assisted to solve the problems I had. The app is working the way it should to indicate a per unit price of my products. Thank you for the swift response to my queries.

Keyloh Online Butchery
南非
6个月 人在使用应用
2021年6月9日

I use this app, I had some issues but he support was very quick and good. They solve every problem. The app is easy to use and it save a lot of time when you have product sold by weight

Ideal Cheese
美国
14天 人在使用应用

关于此应用

推出日期

2021年1月8日

语言

英语

这款应用未翻译成简体中文

由 SPEAZ 开发

关于 SPEAZ

平均评分 4.9

在为 Shopify 应用商店开发应用方面有 3 年的经验

03 RUE LOUIS LEBRUN, SARCELLES, 95200, FR

支持

发送消息

contact@speaz.com

此开发者不提供直接的简体中文支持。

更多此类应用

4.9 星(满分 5 星) 总共 1887 条评论 提供免费套餐
Product Personalization, Customize Product, Variants Options
Built for Shopify
4.9 星(满分 5 星) 总共 833 条评论 提供免费套餐
Group products as variants, show variants as color swatches
Built for Shopify
4.8 星(满分 5 星) 总共 732 条评论 免费
此应用可以创建无限的产品选项。