IzyUnit: Price Per Unit

IzyUnit: Price Per Unit

by SPEAZ

Sell your products by unit, weight, etc. Huge time saving.

5.0 of 5 stars

The overall rating reflects the current state of the app. It accounts for all app reviews but prioritizes the most recent ones.

  • 5 of 5 stars
    100% of ratings are 5 stars
  • 4 of 5 stars
    0% of ratings are 4 stars
    (0)
  • 3 of 5 stars
    0% of ratings are 3 stars
    (0)
  • 2 of 5 stars
    0% of ratings are 2 stars
    (0)
  • 1 of 5 stars
    0% of ratings are 1 stars
    (0)

All reviews

3 reviews

Ideal Cheese

I use this app, I had some issues but he support was very quick and good. They solve every problem. The app is easy to use and it save a lot of time when you have product sold by weight

Speckneck.nl

I use this app, I had some issues with my theme. The support was very quick and good. They solve every problem. The app is easy to use and it save a lot of time when you have product solds by weight for example.

Keyloh Online Butchery

I initially had some queries about small issues, but the IzyUnit team immediately assisted to solve the problems I had. The app is working the way it should to indicate a per unit price of my products. Thank you for the swift response to my queries.